Інформація

про порядок приймання звернень за допомогою телефону «гарячої лінії»  

та електронної поштової скриньки в прокуратурі Кіровоградській області

 

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесені зміни та доповнення до статті 5 Закону України «Про звернення громадян». Запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячі лінії», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

З метою виконання положень статті 5 Закону України «Про звернення громадян», Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України», затвердженої наказом Генерального прокурора України від 20.12.2017 № 357 передбачено право громадян надсилати письмові звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

 

Вимоги до електронного звернення:

 

Прокуратура Кіровоградської області

 

Прізвище, ім’я, по батькові заявника: ___________________________________

 

Місце проживання заявника: __________________________________________

 

Суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги: ___________________________________________________________________

 

Про результати розгляду звернення повідомити (зазначити поштову адресу, у т.ч. електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку) ___________________________________________________________________

 

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

         Звернення громадян, оформлені без дотримання вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», повертаються заявнику із відповідними роз'ясненнями не пізніше як через 10 днів від дня їх надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян». Відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство визнається анонімним і розгляду не підлягає.

 

Електронні звернення до прокуратури Кіровоградської області надсилаються на визначену адресу скриньки електронної пошти - zvern@kir.gp.gov.ua або шляхом заповнення та надсилання розміщеної на офіційному веб сайті прокуратури Кіровоградської області електронної форми

Усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» -(0522)27-61-20.

Приймання звернень у прокуратурі Кіровоградської області здійснюється у робочий час щодня, крім вихідних та неробочих днів.

 

Вимоги до усного звернення:

Дата надходження звернення: __________________________________________

 

Прізвище, ім’я, по батькові заявника:____________________________________ 

Місце проживання: ___________________________________________________

 

Контактний телефон (за згодою):________________________________________

 

Суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги: _____________________________________________________________

 

 

Інформаційно – довідкові матеріали:

 

Телефони «гарячої лінії» та електронні поштові адреси місцевих прокуратур відповідно до Закону України “Про звернення громадян”

 

Місцева прокуратура

Електронна адреса

Телефон «гарячої лінії»

Знам'янська місцева прокуратура

 

zvern-Znamyanka@kir.gp.gov.ua

(0522) 27-61-32

Кіровоградська місцева прокуратура

 

zvern-Kirovograd@kir.gp.gov.ua

(0522) 59-54-32

Новоукраїнська місцева прокуратура

 

zvern-Novoukrayinka@kir.gp.gov.ua

(05251) 2-21-44

Олександрійська місцева прокуратура

 

zvern-Oleksandriya@kir.gp.gov.ua

(0522) 27-61-46

 

У рубриці немає жодного документу