Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Керівник Кіровоградської обласної прокуратури

старший радник  юстиції


СТРЕЛЮК ЯН ВОЛОДИМИРОВИЧ

 

Народився в 1977 році у смт Ківшарівка Куп’янського району Харківщини.

Освіта: вища, у 1998 році закінчив  Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

Трудовий шлях: роботу в органах прокуратури розпочав у травні 1998 року з посади  стажиста слідчого, поступово обіймаючи посади: слідчого  та старшого слідчого прокуратури  Харківського та Дніпровського районів м. Києва; прокурора, старшого прокурора  відділу  нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів  прокуратури слідчого управління прокуратури м. Києва;

З квітня 2005 року по січень 2008 року - заступник прокурора з питань нагляду за додержанням і застосуванням  законів на транспорті  Київської області; потім був призначений на посаду начальника відділу, а у подальшому слідчого управління  прокуратури Київської області.

З 2008 по 2014 роки очолював прокуратуру Обухівського району, Фастівську та Васильківську міжрайонні прокуратури Київської області; згодом працював на посаді заступника прокурора міста Києва.

З вересня 2014 року по серпень 2015 року - прокурор Полтавської області.

З грудня 2015 року по червень 2020 року - начальник відділу прокуратури міста Києва.

З червня  2020 року по лютий 2023 року  - робота в Офісі Генерального прокурора. Очолював Департамент нагляду за органами безпеки, фіскальною та прикордонною службами та Департамент нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань.

Доктор юридичних наук.

Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

Відзначений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня, «Почесний  працівник прокуратури України».     

З 23 лютого 2023 року - керівник Кіровоградської обласної прокуратури.


Перший заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури


Ковальов Юрій Юрійович

 

Народився у  1988 році в м. Харків.

У 2010 році закінчив навчання у  Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність розпочав у 2011 році на посаді помічника прокурора Куп’янського міжрайонного прокурора Харківщини. Згодом обіймав посади помічника прокурора Дзержинського району м. Харкова; прокурора прокуратури Дзержинського району м. Харкова; прокурора відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Харківської області; заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Харківщини; начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області.

З вересня  2020 року  - перший заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури.


Заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури


Танривердієв Іса Муса оглиНародився в 1988 році в м. Кіровограді Кіровоградської області.

У 2010 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», у 2012 році – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність розпочав у листопаді 2011 року з посади стажиста на посаді помічника прокурора Маловисківського району Кіровоградської області. Згодом обіймав посади: прокурора та старшого прокурора прокуратури Маловисківського району Кіровоградської області, прокурора та начальника Маловисківського відділу Знам'янської місцевої прокуратури Кіровоградської області, прокурора Маловисківського відділу Новоукраїнської окружної прокуратури, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами‚ які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Кіровоградської обласної прокуратури, начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Бюро економічної безпеки України Кіровоградської обласної прокуратури.

З 22 січня 2024 року – заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури.


Заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури


Нестерова Олена Вікторівна

 

Народилася у 1974 році в смт. Фрунзівка Одеської області.

У 1999 році закінчила навчання у  Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

Трудову діяльність розпочала у 1999 році  на  посаді помічника-стажиста прокурора Вільшанського району Кіровоградської області, поступово обіймаючи посади  помічника та старшого помічника прокурора Вільшанського району; прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури Кіровоградської області; старшого помічника прокурора Кіровоградської області з питань розгляду звернень та прийому громадян; начальника відділу нагляду за додержанням природоохоронного та земельного законодавства прокуратури Кіровоградської області; старшого прокурора  прокуратури Кіровоградської області з питань захисту прав  громадян  та інтересів держави в екологічній сфері; заступника  прокурора м. Кіровограда.

З вересня  2020 року  - заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури.