Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.02.2024

Фальсифікат замість якісного масла для дітей Кропивницького

Прокурори повідомили про підозру директору підприємства, яке здійснювало поставку  спреда замість масла до навчальних закладів обласного центру.

За процесуального керівництва Кропивницької окружної прокуратури директору ТОВ «ОПТТОРГ-К» повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч.4 ст.191 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що між підприємством та управлінням освіти Кропивницької міської ради укладено договір на постачання вершкового масла для потреб навчальних  закладів міста.
Прокурори встановили, що виконуючи умови договору, підприємець здійснив поставку вказаного продукту харчування неналежної якості. 


Технічні характеристики масла не відповідали вимогам ДСТУ у  сфері обігу харчових продуктів. Зазначений продукт було виготовлено ПрАТ « Хмельницька маслосирбаза» та є спредом.
 
Відзначимо, що чинним законодавством не передбачено використання спреду у харчуванні дітей, а також будь-якого включення його до раціону харчування як з додаванням до готових страв, так і використання готового продукту.
 
Внаслідок  поставки спреду замість вершкового масла підозрюваний заволодів  більш ніж 200 тис грн бюджетних коштів.
 
Здійснення поставки в освітні заклади міста фальсифікату підтверджено низкою експертиз масложирової продукції.
 
Досудове розслідування – Кропивницьке РУП ГУНП в області, оперативний супровід - УСР.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 152