Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.03.2023

Обкрадали помешкання громадян у трьох регіонах – судитимуть членів злочинної групи (ФОТО)

     Троє членів  організованої злочинної групи скоїли понад десяток крадіжок з домоволодінь громадян на території Кіровоградської, Хмельницької та Вінницької областей. Загальна сума  спричинених збитків складає понад 1,5 млн гривень.

За даними слідства встановлено, що злочинну групу організував  раніше неодноразово судимий мешканець Дніпропетровщини, до якої залучив ще двох своїх земляків. Предметом посягань обрали чуже майно, а способом його заволодіння – вчинення крадіжок особистого майна із квартир громадян. Зловмисники з домоволодінь викрадали грошові кошти, ювелірні вироби, а також побутову техніку.
Учасники організованої злочинної групи  вчинили 10 крадіжок на території Кіровоградської, а також  Хмельницької та Вінницької областей. Загальний розмір шкоди, завданої громадянам, складає 1,5 млн гривень. Під час досудового розслідування потерпілим було повернуто частину грошових коштів та викрадених речей на загальну суму 1 млн грн.
Наразі слідством зібрано кількість доказів вини  членів злочинної групи. Обвинувальний акт скеровано до суду  за ознаками складу кримінального правовпорушення, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП України в Кіровоградській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 466