26.04.2022

Привласнив майже 3 млн грн на ремонті дороги

   Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру  у незаконному заволодіння  бюджетними коштами при виконанні підрядних робіт із капітального ремонту дороги в одному із сіл Новоукраїнського району.

За даними слідства, підозрюваний, у 2019-2020 роках уклав з міською радою договір підряду  на ремонт дороги. Підприємець, виконуючи підрядні роботи, з корисливих спонукань, з метою заволодіння бюджетними коштами вніс недостовірні відомості щодо фактично виконаних робіт по улаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також його якості. Результати протиправних дій призвели до завищення вартості робіт об’єкта  на загальну суму 2.9 млн грн, що підтверджено висновками судової будівельно – технічної експертизи.
За процесуального керівництва Новоукраїнської окружної прокуратури підприємцю повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 675