27.04.2022

Резонансна справа щодо вбивства дівчини у Малій Висці. Прокурори домоглись для обвинуваченого довічного

   Найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі  домоглись прокурори Кіровоградської обласної прокуратури за умисне жорстоке убивство молодої дівчини. Кропивницький апеляційний суд  задовольнив апеляційну скаргу прокуратури.

Нагадаємо  у грудні 2021 року  Кіровський районний суд  засудив до 15 років ув’язнення засуджено чоловіка, який вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину (п.10 ч. 2 ст. 115 КК України).
Прокуратура не погодилася з призначеним судом першої інстанції покаранням обвинуваченому  вважаючи його м’яким, і таким, яке не відповідало тяжкості скоєного та особі  обвинуваченого,  і  оскаржила вирок в апеляційному порядку вимагаючи найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі.  Апеляційний  суд наразі  усі доводи прокурорів врахував,  апеляційну скаргу задовільнив та постановив новий вирок у справі.
 
Обставини справи: Трагічна подія мала місце наприкінці 2020 року у м. Мала Виска Кіровоградської області та викликала великий резонанс.
Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. З метою приховання слідів злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.
Відзначимо, що у ході досудового розслідування обвинуваченому проведено низку експертиз серед яких комплексна та стаціонарна, з метою визначення його  осудності. Висновки двох експертиз засвідчили, що особа в момент скоєння злочину була осудною.

кількість переглядів: 705