26.01.2022

Вивіз зі складів чужий урожай пшениці на 17 мільйонів гривень

   Керівник агропідприємства  відповідатиме перед судом за розтрату понад двох тисяч тонн пшениці іншого підприємства.  Слідством зібрано достатню кількість доказів вини обвинуваченого.

Слідчі встановили, що підозрюваний вивіз зі складів підприємства зерно пшениці у кількості 2300 тонн, належне іншому товариству, яке на законних підставах було йому ввірене для зберігання. Отриманими грошима розпорядився на власний розсуд.
Події мали місце влітку 2019 року.
Відповідно до висновку експертизи злочином завдано збитків на  понад 17 млн грн.
Наразі Кіровоградська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно  керівника агропідприємства. Обвинуваченому інкримінується  вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено в особливо великих розмірах) КК України.
 У разі доведення вини керівнику загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.
Досудове розслідування  кримінального провадження здійснювали слідчі СУ ГУНП в Кіровоградській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Повідомляли раніше:
Привласнив 60 вантажівок чужого зерна https://kir.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=310420

кількість переглядів: 731