17.01.2022

15 років проведе за ґратами нападник за убивство бізнесмена та розбій

   До 15 років позбавлення волі засуджено 45-річного уродженця Чернігівщини за убивство кропивницького підприємця та грабіж  на кілька мільйонів гривень. Підприємцю зловмисники влаштували смертельну пастку на автодорозі.

 
Подія мала місце  у липні 2014 році  на території Олександрівського району. На автодорозі «Знам’янка-Лугансь-Ізварино» обвинувачений, разом зі спільником, із застосуванням вогнепальної зброї, вчинили розбійний напад на бізнесмена. До злочину готувались заздалегідь, тривалий час слідкували за потерпілим, знали в який день та яким маршрутом  підприємець перевозитиме велику суму грошей. З метою реалізації злочину влаштували засідку на автодорозі, яка для бізнемена виявилася смертельною.
Під час нападу потерпілий отримав смертельне вогнепальне поранення. З автомобіля  нападники викрали кілька мільйонів гривень.
За публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури Кіровським районним судом поставлено крапку  у цій резонансній справі.
Прокурором під час судових слухань повністю доведено вину обвинуваченого у інкримінованих злочинах (ч. 4 ст. 187 ч. 2 ст. 115 КК України)  -  убивстві та грабежу в особливо великих розмірах та  засуджено до  15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі вирок суду не набрав законної сили.

кількість переглядів: 471