20.12.2021

Резонансна справа щодо вбивства дівчини у Малій Висці. Обвинуваченого засуджено до 15 років ув’язнення, - прокуратура вимагає довічне

   За публічного обвинувачення Кіровоградської обласної прокуратури до 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину (п.10 ч. 2 ст. 115 КК України).

 

Трагічна подія мала місце наприкінці 2020 року у м. Мала Виска Кіровоградської області та викликала великий резонанс.
Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. З метою приховання слідів злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.
Відзначимо, що у ході досудового розслідування обвинуваченому проведено низку експертиз серед яких комплексна та стаціонарна, з метою визначення його  осудності. Висновки двох експертиз засвідчили, що особа в момент скоєння злочину була осудною.
Прокуратура вважає призначене судом першої інстанції покарання обвинуваченому м’яким, і таким, яке не відповідає тяжкості скоєного та особі  обвинуваченого, а відтак, оскаржуватиме вирок у апеляційному порядку, де вимагатиме найвищої міри покарання – довічного позбавлення волі.
 

кількість переглядів: 1190