Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
11.10.2021

Прокуратура відстояла в касації реальний термін покарання для чоловіка, який вчинив розбійний напад на десятирічну дитину

   Постановою Касаційного кримінального суду Верховного Суду  відмовлено у задоволенні касаційної скарги захисника засудженого та залишено без змін вирок Кропивницького апеляційного суду у виді  трьох років позбавлення волі стосовно 20-річного мешканця м. Знам’янки, який вчинив напад на 10-річного хлопчика (ч. 1 ст. 187 КК України).

Нагадаємо, подія сталася у лютому  2020 року  в обласному центрі. Чоловік, у під’їзді багатоповерхівки, погрожуючи дитині ножем та застосуванням  фізичного насильства,  вимагав  грошові кошти. Оскільки грошей у хлопчика не було  заволодів його мобільним телефоном.
Кіровським районним  судом обвинуваченого було визнано винним  у скоєному нападі поєднаному із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя потерпілого, тобто за ч. 1 ст. 187 КК України  та засуджено до покарання у виді 4 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбуття  покарання з іспитовим строком 2 роки (умовно).
Ювенальний прокурор, який підтримував публічне обвинувачення по цій справі, не погодився з призначеним покаранням  та подав на вказаний вирок апеляційну скаргу. Прислухавшись до доводів прокурора, судом апеляційної інстанції ухвалено новий вирок – обвинуваченого засуджено  до реального терміну покарання - 3-х років позбавлення волі без застосування ст. ст. 75, 76 КК України. Чоловіка було взято під варту у залі суду.
 

кількість переглядів: 1002