Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
14.09.2021

До відома кандидатів: результати виконання практичного завдання

Результати виконання практичного завдання кандидатами на вакантні посади прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня

Результати виконання практичного завдання кандидатами на вакантні посади прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня
Інформуємо, що на засіданні кадрової комісії з добору на вакантні посади прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня перевірено виконані кандидатами практичні завдання та виставлені ЗАГАЛЬНІ БАЛИ, які затверджені відповідним рішенням комісії.
 
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
Відповідно до  розділу VІІІ Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2020 № 454 у разі наявності обставин, які не досліджувалися Комісією під час проходження кандидатом будь-якого етапу добору та могли вплинути на кількість набраних ним загальних балів, такі бали за підсумками кожного з етапів добору можуть бути предметом оскарження.
Скарга подається особисто кандидатом до Комісії або на її електронну пошту – [email protected] не пізніше 5 робочих днів від дня оприлюднення загальних балів за підсумком кожного з етапів.
У разі надсилання на електронну пошту Комісії документи оформлюються за правилами, визначеними у пунктах 2, 3 розділу IV цього Порядку.
Скарги розглядаються на засіданні Комісії впродовж 5 робочих днів після закінчення строку на їх подання з прийняттям рішень про задоволення або відмову в задоволенні.
Повторні скарги та від інших осіб, а також подані з порушенням установленого строку та порядку не приймаються і не розглядаються.

кількість переглядів: 804