16.10.2020

Викрито групу осіб, які привласнили 145 тис грн коштів, призначених для лікування онкохворої дівчини

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури викрито групу осіб, які об’єктивно підозрюються  у викраденні з банківської картки  145 тисяч гривень, призначених на лікування  онкохворої кропивничанки (ч.3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, у червні  поточного року,  шахраї викрали з банківської картки 145 тисяч гривень, які небуйдужі люди збирали для лікування онкохворої 25-річної кропивничанки.
Правоохоронці встановили, що  до протиправного заволодіння грошовими коштами  причетний раніше неодноразово судимий за корисливі злочини мешканець Знам’янського району та його знайомий. Натрапивши у мережі Інтернет на оголошення про допомогу на лікування онкохворої доньки, зловмисники зателефонували за вказаним номером  та  представляючись працівниками ОДА, вдаючи зацікавленість  у наданні хворій фінансової допомоги, вивідали у матері хворої дівчини  усю необхідну інформацію для вчинення шахрайських дій. Заблокувавши картку, зняли усі зібрані на лікування кошти і ще 50 тис грн доступного кредиту.
Наразі  вирішується питання щодо повідомлення підозрюваним про підозру  за ч.3 ст.190 (шахрайство вчинене  у великих розмірах) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Перевіряється також причетність підозрюваних до скоєння інших аналогічних злочинів.
 У справі триває досудове  розслідування.
 

кількість переглядів: 144