Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
21.01.2020

У прокуратурі Кіровоградської області колективу представили двох заступників прокурора області (ФОТО)

У вівторок, 21 січня 2020 року, прокурор Кіровоградської області Олексій Тубелець представив колективу нового першого заступника прокурора області та заступника прокурора області.

У короткому виступі Олексій Тубелець повідомив, що наказом Генерального прокурора від 20 січня 2020 року Володимира Твердохліба призначено першим заступником прокурора Кіровоградської області, а Сергія Перепелицю заступником прокурора області.
«Уся трудова біографія обох новопризначених заступників пов’язана із органами прокуратури. Вони добре обізнані із завданнями, які стоять перед прокуратурою та проблемними питаннями, які необхідно вирішувати. Професійні, виважені, толерантні, комунікабельні та готові до продуктивної роботи», - так охарактеризував Олексій Тубелець своїх колег.

Довідково:
Володимир Твердохліб народився 21 квітня 1979 року в с.Сковородинівка Золочівського району Харківської області.
Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я.Мудрого. В органах прокуратури працює з 2000 року. Трудова діяльність пов’язана з роботою в органах прокуратури Харківщини. Починав на посаді стажиста районної прокуратури, потім обіймав посади помічника прокурора та старшого прокурора Дергачівського Дзержинського районів, слідчого цієї ж прокуратури; заступника Ізюмського міжрайонного прокурора, прокурора Золочівського району; згодом обіймав посади прокурора та заступника начальника відділу в апараті прокуратури Харківської області.
До призначення на посаду першого заступника прокурора Кіровоградської області обіймав посаду заступника начальника відділу організації керівництва досудовим розслідуванням злочинів у сфері службової діяльності, яке здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, що поширює свою діяльність на Харківську область.
 
Сергій Перепелиця народився 17 липня 1987 року у м. Харків. У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Я.Мудрого. Обіймав посади слідчого та старшого слідчого прокуратури Червонозаводського району та м. Харкова; заступника прокурора Фрунзенського району м. Харкова, заступника начальника першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області; слідчого з особливо важливих справ: начальника відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Харківської області.
Перед призначенням заступником прокурора Кіровоградщини працював заступником начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, що поширює свою діяльність на Харківську область.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 3407