31.01.2019

Директор одного з товариств постане перед судом за ухилення від сплати податків та зловживання

Прокуратура Кіровоградської області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженню відносно директора одного з будівельних товариств, який обвинувачується у скоєнні злочинів у бюджетній сфері з ознаками корупційного правопорушення.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вищевказаний директор ТОВ як учасник укладання договорів підряду з виконання будівельно-монтажних робіт для установ державної та комунальної власності, з метою ухилення від сплати податків здійснив заниження об’єкту оподаткування використовуючи завідомо підроблені документи фіктивних підприємств із недостовірними відомостями про їх участь у виконанні робіт та надання послуг на об’єктах будівництва. Таким чином він ухилився від сплати ПДВ та податку на прибуток на загальну суму 5 млн грн.
Також слідством встановлено, що директор з метою одержання неправомірної вигоди, проводячи операції з придбання ліфтового обладнання (через суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності) для одного з медичних закладів міста, безпідставно завищив їх вартість на 0.7 млн грн. Згодом кошти ці були перераховані на фіктивні фірми та переведені в готівку.
Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків), ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди), ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України направлено до Ленінського районного суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 175