09.07.2018

Обрано запобіжний захід депутату райради Кропивницького, підозрюваному в корупційному злочині

Ленінським районним судом, сьогодні, 9 липня 2018 року, обрано міру запобіжного заходу депутату районної ради Кропивницького викритого на отриманні неправомірної вигоди у сумі 133 тисячі гривень.

Слідчим суддею ухвалено рішення про застосування до депутата міри запобіжного заходу у вигляді застави у сумі 140 тис 960 грн.
Нагадаємо, одного з депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради було викрито на отриманні неправомірної вигоди 6 липня 2018 року. Встановлено, що депутат вимагав та отримав від приватного підприємця вказану суму коштів аби вплинути на членів постійної комісії та виконавчого комітету міської ради м. Кропивницького та отримати місця під розміщення рекламних об”єктів. Частина отриманих коштів, з його слів, призначалась для розподілу між посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Прокурор області Анатолій Коваленко повідомив затриманому депутату Фортечної районної у м. Кропивницькому ради про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди за здійснення впливу на посадових осіб) КК України.
Триває слідство.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 1218