15.01.2018

Прокуратура у судовому порядку домоглася від ТОВ сплати понад 134 тис грн внесків в інфраструктуру обласного центру

Господарський суд Кіровоградської області визнав достатніми аргументи Кіровоградської місцевої прокуратури та виніс рішення визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інфраструктури між Виконавчим комітетом міської ради Кропивницького та ТОВ підприємство «Олві-центр».

Протягом 2012-2014 років підприємство здійснювало будівництво комплексу будівель, а точніше салону з продажу автомобілів в обласному центрі.

Враховуючи, що рішенням ради від 11.12.2012 року було затверджено «Порядок залучення коштів замовників до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Кіровограда», передбачалось, що товариство має сплатити до бюджету міста 134 тисяч 456 гривень.

Прокуратура у суді наголошувала, що Управління містобудування та архітектури міської ради повідомляло ТОВ про необхідність звернення із заявою для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста та надавало для цього відповідні документи у 2014, 2015 та 2016 роках, однак підприємство дані звернення проігнорувало.

У підсумку, суд повнісю підтримав позицію прокуратури - договір пайової участі було визнано укладеним, а ТОВ підприємство «Олві-центр» отримало зобов’язання сплатити до бюджету Кропивницького 134 тисячі 456 гривень.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 1302