31.01.2025 Прокуратура перешкодила незаконній оренді 2,8 га земель рекреаційного призначення прибережної смуги р. Сугоклея: Лісопарк «Никанорівський»За процесуального керівництва прокурорів Кропивницької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інженера з інвентаризації нерухомого майна за фактом складання завідомо підробленого документу, який посвідчує певні факти, що мають юридичне значення (ч. 2 ст. 358 КК України). Як встановлено слідством, сертифікованою інженеркою з інвентаризації нерухомого майна на замовлення приватної особи проведено повторну інвентаризацію комплексу будівель і споруд по вул. Прирічній в м. Кропивницький, що розташований в прибережній захисній смузі р. Сугоклея в межах ландшафтно-рекреаційної зони Лісопарку «Никанорівський».
Під час складання технічного паспорту об’єкту та інвентаризаційної справи обвинувачена внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо наявності на території земельної ділянки ряду об’єктів незавершеного будівництва.
Вказані дії інженерки створили передумову для передачі в оренду земельної ділянки площею 2,8 га, якої вдалося запобігти.
Одночасно на розгляді Ленінського районного суду м. Кіровограда перебуває позов керівника Кропивницької окружної прокуратури щодо усунення перешкод у здійсненні права користування та розпорядження цією земельною ділянкою, шляхом визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину, скасування державної реєстрації об’єкта нерухомого майна, скасування державної реєстрації права власності та звільнення вищевказаної земельної ділянки.
|
кількість переглядів: 26 |