Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.05.2024

Завдяки прокурорам сільська рада отримала об’єкт нерухомості

За позовом керівника Кропивницької окружної прокуратури визнано право власності на самочинно збудований комплекс будівель вартістю понад 4 млн гривень на земельній ділянці комунальної власності за Соколівською сільською радою.

Установлено, що особа не була належним користувачем (орендарем) земельної ділянки, яка розташована на території с. Соколівське Кропивницького району Кіровоградської області тому відповідно до вимог чинного законодавства зведені нею будівлі загальною площею 293,42 кв.м на вказаній земельній ділянці є самочинним будівництвом.
Внаслідок самочинного будівництва територіальна громада с. Соколівське була позбавлена можливості використовувати земельну ділянку під будівлями.
Таким чином, скасування права власності на самочинно збудовані об’єкти та визнання права власності на спірні будівлі за сільською радою за рішенням суду стало ефективним способом захисту порушених інтересів, оскільки дозволило сільській раді ввести спірний об’єкт в експлуатацію і усунути невизначеність її прав власника щодо земельної ділянки.

кількість переглядів: 90