Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.05.2024

Організували масштабне виробництво «PVP» у Кропивницькому

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури повідомлено про підозру учасникам організованої злочинної групи, які налагодили масштабне виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини – PVP (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 313, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 317, ч. 1 ст. 309 КК України).

За даними слідства, житель обласного центру, будучи власником одного з підприємств, розробив план із масового виробництва психотропу «PVP». Для його реалізації залучив ще двох місцевих мешканців.
Організатор надав у розпорядження окреме зачиняєме, вентильоване, під’єднане до електичного живлення нежитлове приміщення, яке є частиною будівель власного підприємства, перелаштувавши його у потужну нарколабораторію.
З метою запуску процесу виготовлення речовин було виготовлено функціональне обладнання, так званий «реактор», який призначений для здійснення органічного синтезу психотропних речовин.
Виробництво здійснювали у вечірній та нічній час, коли на території підприємства не було сторонніх осіб, а сама територія огороджена та зачиняється, обладнана системою відеоспостереження.
Після виготовлення певної партії, використовуючи наданий організатором автомобіль для перевезення, здійснювали пересилання PVP безпосередньо клієнтам поштовими відправленнями, маскуючи психотропну речовину у специфічні упакування.
 
У ході обшуків, проведених на підставі ухвал слідчих суддів, у приміщенні, яке використовувалося підозрюваним для своєї злочинної діяльності, автомобілях та пошти вилучено близько 25 кг особливо небезпечної психотропної речовини – «PVP», вартість якої на «чорному ринку» орієнтовно становить 5 млн грн. Також вилучено обладнання.
Досудове розслідування – ГУНП в області, оперативний супровід – УСР.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 132