13.10.2020

Заступник керівника обласної прокуратури відвідав СІЗО та поспілкувався із засудженими та ув’язненими (ФОТО)

Заступник керівника Кіровоградської обласної прокуратури Олександр Маленко відвідав державну установу «Кропивницький слідчий ізолятор».

У ході візиту заступник керівника обласної прокуратури  відвідав корпуси,  в яких утримуються взяті під варту особи, у тому числі неповнолітні та  жінки. Оглянув  також  медичну частину розміщену на території СІЗО та харчоблок. Олександр Маленко поспілкувався також із особами, які відбувають дисциплінарні стягнення у вигляді поміщення до карцеру та дисциплінарного ізолятора.
Після обходу території установи  відбувся прийом ув’язнених.
На особистий прийом до прокурора звернулися кілька осіб. Їхні звернення стосувалися окремих питань стану досудового розслідування у  кримінальних провадженнях, а також  судового  розгляду. Цікавилися ув’язнені  і особливостями застосування  вимог Закону України «Про амністію». За усіма зверненнями буде проведена ретельна перевірка та надано вичерпні відповіді.
В ході особистого прийому та обходу установи скарг в’язнів на порушення їх прав, у тому числі щодо умов тримання, не надходило.    

кількість переглядів: 318