22.05.2020

Сільському голові, викритому на отримання неправомірної вигоди обрали запобіжний захід та відсторонили від посади

Сьогодні, 22 травня 2020 року,  Ленінський районний суд визначив сільському голові викритому на отриманні 7 тис  доларів США хабара запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Прокуратура оскаржуватиме  це рішення суду до апеляційної інстанції, оскільки у своєму клопотанні орієнтувала суд на застосуванні  підозрюваному  запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Судом також сьогодні розглянуто та повністю задоволено клопотання прокуратури  про відсторонення посадовця  від займаної посади на час досудового розслідування.
Прокурор  області оголосив сільському голові підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України.
Наразі триває досудове розслідування.
           Обставини справи:
           20 травня за процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області працівниками  Управління стратегічних розслідувань та слідчих слідчого управління Нацполіції  в області викрито під час одержання 7 тис доларів США неправомірної вигоди одного з сільських голів Новгородківського району Кіровоградщини.
           За даними слідства, голова сільської ради вимагав від фізичної особи неправомірну вигоду у сумі 14 тис доларів США за прийняття рішення сесії сільської ради щодо виділення  у власність  20 га землі сільськогосподарського призначення.
            Під час отримання частини коштів у розмірі 7000 доларів США за прийняття позитивних перших рішень сесії сільської ради  його було затримано.
        
             Прес-служба прокуратури Кіровоградської області             

кількість переглядів: 557