Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
28.04.2020

Перед судом постане працівниця Укрпошти за привласнення коштів клієнтів

За процесуального керівництва Добровеличківського відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, відносно одного з начальників  відділення поштового зв’язку на території Добровеличківського району, яка обвинувачується у зловживанні своїм службовим становищем з метою привласнення  грошових коштів АТ «Укрпошта».

За даними слідства, начальник відділення поштового зв’язку, за відсутності будь-якої правової підстави, приймала готівку у виді платежів за послуги, надані поштовим відділенням, оприбуткувала їх своєчасно по касовому звіті, але не направляла у головну касу, що призводило  до виникнення щоденного перевищення встановленого ліміту залишку грошових коштів, та зловживаючи своїм службовим становищем з метою особистої наживи  привласнювала вказані грошові кошти.
В результаті  вказаних протиправних дій державі завдано шкоди на загальну суму понад 200 тис. грн.
Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України направлено до Добровеличківського районного суду для розгляду по суті.
У разі доведення вини  жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
          Прес-служба прокуратури Кіровоградської області     

кількість переглядів: 1180