Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
10.03.2020

Завершено слідство у справі депутата сільради, який намагався привласнити земельну ділянку

За процесуального керівництва  Кіровоградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно депутата однієї з сільських рад Кіровоградського району, який намагався реалізувати злочину схему з метою заволодіння земель промисловості, що розташовані в м. Кропивницький  ринкова вартістю яких становить понад 6,4 млн грн.

 

Як ми уже повідомляли, слідством встановлено, що депутат, обіймаючи посаду заступника директора заводу, діючи за попередньою змовою з директором - власним сином, намагався провести протиправну реєстрацію права власності на вищезазначену землю за підконтрольним підприємством з подальшим її відчуженням на користь підставної приватної особи. Проте, злочинний намір завершено не було оскільки підозрюваний не зміг отримати відповідне рішення органу місцевого самоврядування.
Депутату та директору заводу  інкримінується  вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто  вчинення закінченого замаху на заволодіння державним майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.
Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт направлено на судовий розгляд.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
          Прес-служба прокуратури Кіровоградської області             

кількість переглядів: 1614