Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.12.2019

Кіровоградщина: Правоохоронними органами викрито незаконну врізку в газопровід та припинено діяльність семи нелегальних автозаправних пунктів

Прокуратура Кіровоградщини у співпраці з іншими правоохоронними органами продовжує вживати заходи щодо протидії нелегальному функціонуванню автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів в регіоні.

Сьогодні, 28 грудня 2019 року прокуратурою області спільно з співробітниками Служби Безпеки в області у м. Олександрія викрито та припинено несанкціоновану діяльність врізки в газопровід та реалізації з неї скрапленого газу.
Як встановило слідство, незаконну діяльність організував та здійснював мешканець Олександрійського району. З метою власного збагачення підприємливий ділок здійснив врізку в газопровід, з якої, за грошові кошти, здійснював заправку автотранспортних засобів населення м. Олександрії та Олександрійського району, у тому числі і громадського транспорту міста.
 
Наразі, станом на 28 грудня 2019 року, скоординованими заходами прокуратури області, СБУ та податкової міліції ДФС на Кіровоградщині припинено діяльність семи нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. За кожним фактом розпочато та триває досудове розслідування.
Стан справ у цій сфері прокурором області взято на особистий контроль.
  
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 2781