Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.07.2019

За втручання прокуратури у державну власність повернуто 13 га земель вартістю понад 8 млн грн

За принциповї позиції Новоукраїнської місцевої прокуратури земельні ділянки площею 13 га, розташовані на території Капітанівської сільської ради Голованівського району повернуто у розпорядження держави.

Зважаючи на те, що Кіровоградщина є аграрним регіоном, забезпечення законності у сфері земельних правовідносин є першочерговим завданням для органів прокуратури Кіровоградської області.
Маючи на меті захист інтересів держави у сфері земельних відносин, реалізовуючи принцип забезпечення додержання норм земельного законодавства при користуванні земельними ділянками сільськогосподарського призначення, Новоукраїнська місцева прокуратура звернулась до Голованівського районного суду з позовними заявами про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок вартістю більш, ніж 8 мільйонів гривень та повернення їх у розпорядження держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області. Позовні вимоги за даними позовними заявами Голованівським районним судом задоволені у повному обсязі.
Таким чином, за втручання та принципової позиції Новоукраїнської місцевої прокуратури, з причини порушення орендарем договірних зобов’язань щодо умов та обмежень на використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у вигляді недопустимості зміни цільового призначення земельної ділянки, достроково розірвано договори оренди землі, земельні ділянки державної форми власності зобов’язано повернути у розпорядження держави.
Робота органів прокуратури на вказаному напрямку триває.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 1607