10.04.2019

Засуджено підприємця, що організував незаконне функціонування автогазозаправної станції

Світловодський міськрайонний суд розглянув обвинувальний акт щодо приватного підприємця, автогазозаправна станція якого на території смт. Власівка Світловодського району функціонувала з грубими порушенням чинного законодавства.

У ході досудового розслідування встановлено, що дозвіл на проведення робіт з підвищеною небезпекою на автогазозаправній станції відсутній, персонал не пройшов навчання для роботи на вказаному об’єкті, а також виявлено численні порушення пожежної безпеки.
Під час проведення санкціонованого слідчим суддею обшуку виявлено та вилучено документацію щодо функціонування об’єкту, опечатано газорозподільчу та паливнорозподільчу заправні колонки, розрахунково-касовий апарат, припинено елекропостачання газорозподільчої заправної колонки.
За результатами розслідування Знам’янською місцевою прокуратурою обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості скеровано до Світловодського міськрайонного суду для розгляду по суті.
Наразі судом справу розглянуто – підприємця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), та призначено покарання у виді штрафу в межах санкції вказаної статті, який сплачено.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 673