07.02.2019

Визнано вину інспектора ДФС у порушенні вимог фінансового контролю

Прокуратурою Кіровоградської області забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, складеного Управлінням захисту економіки в області щодо несвоєчасного подання без поважних причин електронної декларації ревізора –інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в області.

Органи прокуратури Кіровоградщини продовжують вживати заходи щодо протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією.
Так, прокуратурою області забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу за фактом вчинення ревізором Головного управління Державної фіскальної служби в області адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією щодо несвоєчасного подання без поважних причин електронної декларації за 2017 рік.
Наразі постанова Ленінського районного суду, якою інспектора ДФС визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) набрала законної сили.
Суд визнав винним ревізора-інспектора ДФС у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та призначив адміністративне покарання у вигляді штрафу.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 951