Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування


 
23.03.2018

ПРОТОКОЛ

ПРОТОКОЛ

засідання Консультативної ради при прокуратурі

Кіровоградської області14 березня 2018 року  м. КропивницькийПРИСУТНІ (члени Консультативної ради):

Голова     -     Квашук Олександр Дмитрович

Секретар -        Лінчевський Денис Юрійович 

Члени ради:

                Джоган Микола Петрович

                Дьолог Володимир Юрійович

                          Коротков Віталій Васильович

                          Нєдорєз Валентина Іванівна

                               Нікішов Геннадій Іванович

                          Пільгуй Микола Олексійович

                          Саєнко Ірина Анатоліївна

                          Тертичний Сергій ВасильовичВсього: 10 членів Консультативної радиПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1. Щодо виключення зі складу Консультативної ради членів, які не відвідують її засідання протягом тривалого часу та/або подали заяви про їх виключення зі складу Консультативної ради.

2. Щодо затвердження пропозицій прокурору Кіровоградської області з приводу кількісного і персонального складу Консультативної ради.

3. Про розгляд пропозицій стосовно удосконалення правової регламентації діяльності Консультативної ради при прокуратурі Кіровоградської області.СЛУХАЛИ:

Квашука О.Д., який доповів, що для участі у засіданні Консультативної ради прибули 10 її членів, тобто менше ніж половина від затвердженого складу, що в силу п. 5.3. Положення про Консультативну раду при прокуратурі Кіровоградської області не дає можливості провести засідання із ухваленням рішень з питань порядку денного.

Лінчевського Д.Ю., який запропонував членам Консультативної ради до наступного засідання підготувати пропозиції щодо удосконалення її роботи, внесення змін до Положення про Консультативну раду при прокуратурі Кіровоградської області.

Короткова В.В., який повідомив, що до нього звернувся громадянин Гліжинський В.В. з питанням включення його до складу Консультативної ради.

УХВАЛИЛИ:

У зв'язку з відсутністю кворуму, відкласти засідання Консультативної ради на 15 год. 00 хв. 18 квітня 2018 року.

До порядку денного засідання 18 квітня 2018 року включити питання, які виносились на порядок денний засідання 14 березня 2018 року, а у випадку надходження до Консультативної ради відповідного звернення Гліжинського В.В. – питання його включення до складу ради.

Через відсутність необхідної кількості членів Консультативної ради голосування по питанням порядку денного та іншим питанням не проводилось.Голова Консультативної ради О. КвашукСекретар Консультативної ради Д. Лінчевський

кількість переглядів: 1001