27.11.2014

РІШЕННЯ

КОНСУЛЬТАТИВНА РАДА
при прокуратурі Кіровоградської області
                                    
                                                           РІШЕННЯ
 
 
м. Кіровоград                                                                                  27 листопада 2014 року
 
 
            Консультативна рада при прокуратурі Кіровоградської області на відкритому позачерговому засіданні у складі: голови Пільгуй М.О., секретаря Роміциної Л.М. та членів ради Короткова А.Є., Краснокутського О.В., Нєдорєз В.І,  Короткова В.В., Бочарова-Туза В.В., Халявка В.М.,  Агліуліна Р.М.,  Саєнко І.А.,  Поліщука В.В., Лебідь В.В., Джогана П.М. (який прийняв участь тільки при обговоренні питань);  запрошених:  в. о. прокурора Кіровоградської області Панченко Л.І. та прес-секретаря прокурора області Звенигородської О.В., розглянула та обговорила питання щодо ситуації з приводу пікетування представниками громадських організацій приміщення прокуратури області,
 
                                                           вирішила:
 
1.     Рекомендувати в. о. прокурора Кіровоградської  області Панченку Л.І. у межах можливо стислих строків за участі представників Генеральної прокуратури здійснити перевірку службової діяльності прокурора м. Кіровограда Васильєва Є.В. за період роботи останнього на посаді прокурора Київського району м. Донецька в період президентства Януковича В.Ф. до переводу на посаду прокурора м. Кіровограда. При здійсненні перевірки звернути увагу на дотримання Васильєвим Є.В. принципів законності та верховенства права, професійних якостей, дотримання прав та конституційних свобод громадян у період з 21 листопада 2013 року по день звільнення з раніше займаної посади.
 
2.     Результати перевірки письмово та, при можливості, особисто довести до Консультативної ради на її засіданні 10 грудня 2014 року.
 
 
3.     Оприлюднити на сайті прокуратури області та в ЗМІ результати перевірки та прийняте рішення за наслідками перевірки Генеральним прокурором України.
 
 
Голова Консультативної ради
при прокуратурі Кіровоградської області                                  М.О. Пільгуй

кількість переглядів: 1095