Адреси електронної пошти обласної прокуратури та окружних прокуратур, офіційний веб-сайт

 відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”

 
 
Назва прокуратури
Електронна адреса
Кіровоградська обласна прокуратура
Oblprokuratura@kir.gp.gov.ua
Кропивницька окружна  прокуратура
Kirovograd@kir.gp.gov.ua
Олександрійська окружна прокуратура
Oleksandriya@kir.gp.gov.ua
Знам’янська окружна прокуратура
Znamyanka@kir.gp.gov.ua
Новоукраїнська окружна  прокуратура
Novoukrayinka@kir.gp.gov.ua
Голованівська окружна прокуратура
Golovanivsk@kir.gp.gov.ua
Офіційний веб-сайт Кіровоградської обласної прокуратури:
https://kir.gp.gov.ua/
 

кількість переглядів: 3269