23.08.2019

Прокурор Кіровоградської області взяв на особистий контроль розслідування загибелі адвоката

Хід досудового розслідування за фактом вбивства адвоката Олександра Іванова, що сталося 22 серпня 2019 року, в обласному центрі, перебуває на контролі керівництва прокуратури Кіровоградської області.

За фактом вбивства Олександра Іванова слідчим відділом Кропивницького ВП ГУНП в області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п.5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Кіровоградська місцева прокуратура.
На даний час процесуальним прокурором у порядку ст. 36 КПК України слідчому надано ряд вказівок з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування вказаного провадження. У справі проводиться весь необхідний комплекс слідчих та оперативних заходів.
Слідством розглядається низка версій мотивів вбивства, у тому числі і щодо професійної діяльності потерпілого.
Керівництво прокуратури області наголошує, що в ході досудового розслідування будуть вжиті вичерпні заходи для того, щоб особи, причетні до вбивства, понесли передбачену законом відповідальність та висловлює щирі співчуття близьким та друзям загиблого колеги.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 481