11.12.2024 Керівником обласної прокуратури проведено засідання міжвідомчих робочих груп з питань розкриття шахрайств у кіберпросторі та корупційних правопорушеньСьогодні, 11 грудня 2024 року, під головуванням керівника Кіровоградської обласної прокуратури Яна Стрелюка відбулося засідання міжвідомчих робочих груп з питань попередження, виявлення та розкриття шахрайств у кіберпросторі та окремо корупційних правопорушень. Засідання відбулися за участі представників карного розшуку та слідчого управління ГУНП в області, управління стратегічних розслідувань, відділів кіберполіції та внутрішньої безпеки Національної поліції України.
Учасники засідання обговорили питання координації правоохоронних органів, що спрямовані на своєчасне попередження, виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних із шахрайствами, насамперед вчиненими щодо військовослужбовців і членів їх сімей та з використанням інформаційно – комунікаційних мереж. Окремо обговорили протидію корупційним злочинам.
Підводячи підсумки, Ян Стрелюк зазначив, що належна взаємодія між всіма учасниками заходу позитивно сприятиме створенню чіткого алгоритму спільних дій щодо подальшого захисту інтересів громадян та держави від злочинних посягань.
|
кількість переглядів: 250 |