Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
11.08.2021

60 тисяч доларів США за уникнення кримінальної відповідальності: на Кіровоградщині викрито депутатів селищних рад

   За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом шахрайства (ч. 4 ст. 190 КК України) задокументовано незаконну  діяльність депутатів селищних рад.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані особи шляхом обману та зловживання довірою у шахрайський спосіб намагалися заволодіти грошовими коштами у розмірі 60 тис доларів США керівника одного з підприємств Кіровоградщини за вирішення питання щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
Депутати селищних рад були викриті правоохоронцями після одержання усієї суми грошових коштів.
На даний час тривають першочергові слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення кола причетних осіб, у тому числі правоохоронців, до вчинення вказаного злочину.  Вирішується  питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України.
Досудове розслідування здійснюють слідчі  територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.
Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1354