04.07.2017

Прокуратура підозрює чиновницю у отриманні хабара

Староста двох сіл Кіровоградського району підозрюється у вимагання та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 9 тис грн та видачі неправдивих офіційних документів.

Зокрема, прокурором Кіровоградської області Анатолієм Коваленком розглянуто матеріали досудового розслідування та встановлено наявність достатніх доказів для підозри вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) та ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.
Відповідно до матеріалів досудового розслідування за 9 тис грн чиновниця обіцяла й забезпечила прийняття сесією сільради позитивного рішення про виділення у власність земельної ділянки для розміщення газової заправної станції. Крім того, вона самовільно внесла зміни до рішення сесії в частині площі виділеної у власність землі з 0,05 га на 0,12 га.
На даний час, слідство триває.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 1378