23.09.2020

Викрито злочинну групу, яка займалася збутом наркотичних речовин у колонію (ФОТО)

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури викрито злочинну групу з десяти осіб, які налагодили канал поставки наркотичних речовин у виправну установу (ч. 2 ст. 307, ч.2 ст. 255-1 КК України).

Діяльність групи припинено завдяки спільній скоординованій роботі Управління стратегічних розслідувань в  області, УСБУ в області, слідчого управління Нацполіції в області, при силовій підтримці поліцейських РПОП, а також за  сприяння керівництва колонії.
За даними слідства, протиправну діяльність учасники злочинної групи  розгорнули на території  обласного центру та ДУ «Кропивницька виправна колонія №6», організувавши канал постачання на територію колонію наркотичних засобів та психотропних речовин, їх збут та розповсюдження.
       
          
До складу організованої злочинної групи входило  10 осіб. Організував групу 25-річний уродженець Олександрії з чітким розподілом ролей між учасниками  -  замовлення заборонених речовин, отримання їх, фасування, реалізація та оплата за отриманий «товар». Ув’язненим реалізовували  різні види наркотичних засобів - «канабіс», метадон, марихуана. Наркотики отримували від своїх знайомих, які перебували на волі. Потрапляли наркотичні засоби до колонії шляхом  «перекидів».
Під час чергової спроби передачі наркотичного засобу шляхом перекиду пакунку на територію колонії двох осіб було затримано.  У них вилучено більше десятка поліетиленових пакетиків з наркотичними речовинами.
Водночас проведено обшуки, де  у фігурантів справи виявлено та вилучено  психотропну речовину «метадон» загальною вагою близько 50 гр, наркотичний засіб канабіс вагою близько 500 гр,  шприци,  мобільні телефони, банківські карти, грошові кошти та чорнові записи злочинної діяльності.
       
На даний час всі вилучені речовини направлені на експертне дослідження.
 Усім затриманим наразі повідомлено про  підозру, вирішується питання обранням їм запобіжних заходів.

кількість переглядів: 1474