20.03.2020

Підозрюваному у спробі викрадення колишнього судді Вищого господарського суду обрано запобіжний захід. Прокуратура подаватиме апеляцію

Сьогодні, 20 березня, Ленінським районним судом розглянуто клопотання прокуратури щодо обрання  запобіжного заходу колишньому керівнику районного ВДАІ, який  вчинив спробу викрадення екс-судді Вищого господарського суду з метою подальшого вимагання грошових коштів з його родини.

У своєму клопотанні прокуратура наполягала на застосуванні до підозрюваного найсуворішої міри запобіжного заходу – тримання під вартою без права визначення застави. Натомість суд ухвалив рішення, яким    визначив запобіжний захід у виді тримання під вартою з  можливістю внесення застави у сумі 210 тис грн.  
На вказане рішення суду прокуратура подаватиме апеляційну скаргу.
Як ми уже повідомляли, спецоперацію було проведено 18 березня спільно з співробітниками Служби  Безпеки в області та  слідчими ГУ Нацполіції в області.
 За даними слідства, колишній керівник районного відділу ДАІ, з метою власного збагачення, міг розробити план з викрадення колишнього високопосадовця суду з метою подальшого вимагання грошових коштів з його родини. Слідство вважає, що вказана особа залучила до цього ще одного мешканця області. Разом вони вимагали у співмешканки судді - працівниці  Верховного Суду України,  300 тис дол США.
Завдяки скоординованим та професійним діям правоохоронних органів вчинення кримінального злочину було упереджено.   Зловмисника затримали після передачі коштів на території автозаправки.
Наразі  фігуранту злочину повідомлено про підозру  за ч. 4  ст.189 ( вимагання)  КК України.
У кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії та встановлюється коло осіб причетних до злочину.
 
           Прес-служба прокуратури Кіровоградської області      

кількість переглядів: 937