06.04.2018

Прокуратура домоглась справедливого покарання для серійного крадія телефонного кабелю

Прокуратура Кіровоградської області у суді апеляційної інстанції домоглась справедливого покарання – 4 років реального позбавлення волі, для чоловіка, який систематично вчиняв викрадення телефонного кабелю.

Події мали місце у січні 2016 року в м. Мала Виска. Так, 30-річний місцевий житель протягом двох тижнів скоїв низку крадіжок телефонного кабелю з опор ліній електропередач. Слідством доведено причетність обвинуваченого до 11 таких епізодів. Окрім того, в ході досудового розслідування було доведено причетність чоловіка і до інших злочинів – таємного викрадення приватного майна з домоволодінь місцевих жителів, а також крадіжок металу з могил на місцевому кладовищі.

За скоєне судом першої інстанції чоловіка засуджено до умовного терміну покарання. Не погоджуючись з вказаним рішенням суду прокуратура звернулась до апеляційної інстанції з вимогою призначити йому покарання у виді 4 років реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував на невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення.
Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Чоловіка визнано винним за ч. 2, ч. 3 ст. 185 (крадіжка) та ч.3 ст.297(наруга над могилою) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 4 років реального позбавлення волі.Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


кількість переглядів: 266