Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.10.2017

Засуджено чоловіка, який намагався надати неправомірну вигоду співробітнику поліції

За публічного обвинувачення прокуратури Кіровоградської області завершено судове слідство у кримінальному провадженні відносно приватного підприємця, який з метою ухилення від відповідальності за незаконну порубку та заготівлю цінних порід деревини намагався надати співробітнику поліції неправомірну вигоду у розмірі однієї тисячі доларів США.

Незважаючи на те, що обвинувачений не визнав вину у вчиненні ним вказаного кримінального правопорушення, пред’явлене прокурором обвинувачення підтверджене в повному обсязі сукупністю зібраних по справі та досліджених у судовому засіданні доказів.
Відповідно до вироку суду його визнано винним за ч. 1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12 750 грн). В свою чергу суму неправомірної вигоди суд постановив передати на користь держави.
До набрання вироком законної сили запобіжний захід у виді домашнього арешту відносно засудженого змінено на особисте зобов’язання.
Нагадаємо, фігурант кримінального провадження щодо незаконної порубки лісу намагався ухилитись від відповідальності за допомогою надання хабара співробітнику поліції. Факт передачі неправомірної вигоди було задокументовано слідчими прокуратури 21 грудня 2016 року.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 1885