05.07.2012
Стан розгляду запитів на інформацію у прокуратурі Кіровоградської області у першому півріччі 2012 року.
           Упродовж 6 місяців поточного року до органів прокуратури Кіровоградської області надійшло 33 запити на отримання публічної інформації.
         За вказаний період розглянуто 25 запитів, 8 – направлено до інших відомств, як належним розпорядникам інформації.
         Із загального числа розглянутих, надано інформацію на 17 запитів, відмовлено у задоволенні 3 запитів. За наслідками розгляду 5 запитів надано роз’яснення. Строки розгляду запитів не продовжувались.
Із розглянутих запитів 7 стосувались питань правозахисної діяльності прокуратури, 4 – досудового слідства, 2 – представництва, 2 – кадрових, 1 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності та 9 – з інших питань.
За вказаний період безпосередньо до прокуратури області надійшло 13 запитів  на інформацію, що становить 40 % від загальної кількості, з яких розглянуто 9. За належністю іншим розпорядникам інформації направлено 4 запити, з яких 3 – підпорядкованим прокурорам.
За результатами розгляду надано інформацію на 7 запитів, відмовлено у наданні інформації та надано роз’яснення по 1.
Запитувалася інформація з кадрових питань – 2, питань досудового слідства – 1, представництва – 1, а також з інших питань – 5.
В основному запити надходили від громадян (12) і лише 1 – від громадської організації.
Електронною поштою надійшло  6 запитів, поштовим зв’язком –  6 та 1 поданий на особистому прийомі.
У поточному році скарг на дії прокурорів районної ланки щодо невиконання, неналежного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не надходило. Разом з тим, підрозділом розглянуто 18 звернень на дії посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, з яких 11 вирішено.
Окрім виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», як розпорядником публічної інформації, органами прокуратури Кіровоградської області проводяться перевірки додержання його вимог іншими суб’єктами правовідносин у сфері доступу до публічної інформації.
За результатами перевірок розглянуто 14 подань і приписів прокурора  про усунення порушень цього закону, задоволено 8 протестів. За наслідками розгляду вказаних документів прокурорського реагування до відповідальності  притягнуто 12 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

кількість переглядів: 74410