Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 
18.09.2018

Працівниця кропивницької колонії вимагала хабар у родичів засудженого, – прокуратура

persha.kr.ua/news/criminal/168569-pratsivnytsya-kropyvnytskoyi-koloniyi-vymagala-habar-u-rodychiv-zasudzhenogo-prokuratura/

Прокуратурою Кіровоградської області спільно зі працівниками Служби Безпеки України в Кіровоградській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди працівником Державної установи «Кропивницька виправна колонія №6».
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.
У ході досудового розслідування встановлено, що жінка-посадовець виправної колонії, молодший інспектор відділу охорони, вимагала від родичів засудженого неправомірну вигоду в сумі 22 тис грн за вирішення питання щодо переведення ув’язненого із зазначеної установи покарань на більш “м’який” режим утримання.
Молодшого інспектора відділу охорони було викрито правоохоронцями на гарячому, під час передачі другого траншу неправомірної вигоди.
Наразі жінку затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Вирішується питання щодо оголошення їй підозри та обрання запобіжного заходу.
У справі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.
Згодом прес-служба УСБУ в Кіровоградській області оприлюднила фото затримання.

кількість переглядів: 1108